banner

O nás

Komplexní služby v oblasti účetnictví, daní, personalistiky a mezd poskytujeme již od roku 1991. Specializujeme se na vedení účetních agend pro podnikatelské subjekty, právnické i fyzické osoby z nejrůznějších oborů na celém území České republiky. Mezi tyto obory patří např.: oblast informačních a telekomunikačních systémů včetně poskytování internetu, strojírenství a kovoobrábění, letectví, stavebnictví, pohostinství, zdravotnictví, zemědělství či doprava.

Zpracování podkladů probíhá s využitím komplexního Ekonomického systému POHODA SQL firmy Stormware s.r.o. Nabízíme také efektivní způsob vedení daňové evidence či účetnictví v systému „Pobočkové zpracování dat v režimu účetní/klient".

Tato varianta je určena pro klienty, kteří si sami v programu zpracovávají prvotní doklady, jež následně zkontrolujeme, případně opravíme a zaúčtujeme. Klient má tedy vždy k dispozici kompletní účetní databázi a tím i plný přehled o hospodaření své firmy. Zároveň se tímto řešením snižuje nutnost návštěvy účetní kanceláře na minimum.

Proč si vybrat právě nás:

  • 25 let zkušeností v oblasti účetnictví, daní a mezd
  • efektivní klientský servis
  • individuální přístup
  • využívání moderních a efektivních softwarových řešení

GDPR - informace o zpracování osobních údajů

  •  prohlášení